Nakup nad 1500,- a budeš mít dopravu ZDARMA!

NOVÝ ZAČÁTEK MOYYAZačal nám nový rok a s ním i nový koncept Moyya. Jak mnozí víte - máme za sebou docela krátkou, ale za to pestrou historii.  

 

moyo_Černá_bíláMoyyo vzniklo roku 2021 a vzniklo pod rukama Barči a Bětky. Vznikli jsem hodně impulzivně, rychle a vlastně jsme ani nevěděli, do čeho jdeme. V tu dobu jsme obě spolupracovali s Homeless Praguee v té době ještě pod vedením Kačky a Martina, kteří nám v našem rozjezdu pomohli, přenechali nám svůj tehdejší prostor ve Vršovicích a předali pár svých skills v secondhand světě. 

V dubnu 2021 se tedy zrodil náš první oficiální e-shop Moyyo.cz a začala naše cesta za poznáním. Nazývám to poznáním, protože podníkání je jedno velké neznámo a neustále při něm poznáváte nové věci - lidi, systémy, shody, neshody a také hlavně sebe. Ale vraťme se k tématu a tím je MOYYO. Od dubna do července vše klapalo jako po másle, sice bylo covidové obodbí, ale nám jako e-shopu se dařilo. V červnu roku 2021 jsme otevřeli náš tehdejší obchod a tím byl SPOT a tím začala ta nejlepší éra, kterou MOYYO zažilo. Prostor jsme zařídili tak, aby jsme propojili sekáčové fashion odvětví s kulturním prostředím a proto SPOT nebyl jenom obchod, ale byl to meeting point, místo, kde se spojovali různý druhy umění, kde jsme každý měsíc pořádali pop upy, koncetry, kina a různé akce volně přístupné pro veřejnost. SPOT se pronajímal také jako ateliér a vzniklo v něm plno nádherných fotek a dokonce i videoklipy jako např. AMCO - TMA. 

 

 

Zpět do obchodu